Gastenboek
- Ruim 15 jaar ervaring
- Aantrekkelijke prijzen
- Prachtige plek middenin de natuur
- Duurzaam verblijf
- Goede faciliteiten (zwemvijver, sauna, water uit natuurlijke bron)
Dag Sadhaka-ganger,
We hopen dat je volop na geniet van je ervaringen van de retraite die je bij ons gevolgd hebt!
We stellen je feedback enorm op prijs en willen heel graag horen hoe je de cursus, het contact, de trainers en de plek hebt ervaren.
Het helpt ons te groeien en jouw Sadhaka ervaring te verbeteren!
We bieden een persoonlijke voucher van 10 euro die je binnen 1 jaar na ontvangst kunt gebruiken voor elke service bij ons, als je dit formulier invult en ons een recensie achterlaat op Facebook en/of Google.
We bieden een waardebon van 25 euro aan als je ons ook een (verticale) video- recensie stuurt die we kunnen delen op onze sociale media.
We hebben ook een verwijzingsprogramma: wanneer een nieuwe klant zich aanmeldt via jouw aanbeveling, krijgen jullie allebei een voucher van 25 euro.
Deel een foto van je Sadhaka ervaring op je sociale media en tag ons @SadhakaFrankrijk.
Op zoek naar rust, mijn diepere gevoelens en verlangens.
De eerste week landen, creatief met olieverf bij Chandra en mijn eerste kennismaking met Yoga bij Wim. Een healing/behandeling van Mieke Praet die mijn zonnevlecht activeerde/opende. Energie ging stromen. Een heerlijke ontspannen massage van Johan Raaimakers, het fijne avondprogramma met telkens een nieuwe verrasing. De tweede week echt de diepte in met Rixt Strikwerda. The art of your transformation.
Daarnaast al die fijne lieve bezoekers en vrijwilligers.
Heerlijke maaltijden.
Er is wat gebeurt met me, heb energie voelen stromen, ben bewuster geworden.
Dank jullie voor deze lessen en hulp.
I'll be back.
Plaats een recensie op onze Facebook & Google pagina
KLIK HIER om een Facebook review achter te laten!
KLIK HIER om een Google review achter te laten!
(Kopieer en plak de recensie van dit formulier)
Bedankt voor je tijd en moeite! Wij waarderen het heel erg!
We hopen je in de toekomst weer te zien bij Sadhaka.
